Aktuálne

Tréningy & Cvičenia

Cvičenia pre všetkých

Vyberte si z ponuky individuálnych alebo skupinových cvičení.

LATINO DANCE FITT

Temperamenté latinsko-americké tance tancované sólovo ženami, pri ktorých pracuje celé telo, pod vedením skúseného tanečníka a inštruktora.

Jóga

Relaxačné cvičenia uvoľňujúce telo aj myseľ, zlepšujúce pohyblivosť, činnosť kĺbov a stuhnuté svalstvo.

Kruhový tréning

Vysokointenzívne cvičenie, pri ktorom skupina ľudí precvičí pri rôznych cvikoch celé telo.

TABATA

Tabata má pôvod v Japonsku. Patrí do skupiny vysokointenzívnych intervalových tréningov. To sú tréningy, ktoré sa vykonávajú v určitých časových intervaloch a vo vysokej intenzite.

začnite s nami váš prvý tréning

Osobný tréning

Osobný tréning je najvhodnejšou možnosťou pre tých, ktorý chcú aby ich tréning bol pod dohľadom odborníka. Nezáleží na tom, či ste úplný začiatočník alebo skúsený športovec. Tréning ušitý na mieru klientovi je efektívnejší pri dosahovaní vytýčených cieľov.

 

Chudnutie

Individuálne tréningy zamerané na redukciu telesnej hmotnosti zostavené na základe analýzy požiadaviek a možností zákazníka. Možnosť zostavenie stravovacieho plánu pre ešte efektívnejší výsledok.

Kondičný tréning

Cvičenie určené pre všetkých tých, ktorí chcú zlepšiť fyzickú kondíciu, posilniť a spevniť všetky svalové partie a zredukovať množstvo telesného tuku. 

 BODYBUILDING

Tréning zacielený na posilňovanie a rozvoj svalových partií tela prostredníctvom špeciálnych cvikov. Zásadným tréningovým zámerom je prekonávanie odporu závaží.

Tréningové programy sú zostavované jednotlivo a predstavujú individuálnu starostlivosť pod odborným dohľadom kvalifikovaného trénera. 

OSOBNÝ TRÉNER – Ladislav Litva

Od detstva športovec, ktorý sa venoval najskôr aktívne atletike a futbalu, neskôr kulturistike. Od roku 2008 získal v kulturistike veľa športových ocenení a okrem iného sa stal:

  • dvojnásobný majster Slovenska
  • majster Európy
  • vicemajster sveta

Ako tréner prináša svojim klientom odborné poradenstvo založené nielen na pravidelnom sa odbornom vzdelávaní ale aj dlhoročnej osobnej praxi a poznatkoch nadobudnutých v spolupráci s odborníkmi na fitness a športovcami. 

Špecializácia:

  • výživové poradenstvo
  • zdravý životný štýl
  • kondičný tréning
  • svalový rozvoj
  • redukcia hmotnosti
  • príprava športovcov